Hakkımızda

Merhabalar ! Öncelikle biz kimiz ? Üniversite yıllarında ek gelir olması amacıyla aile arşivimizdeki gazete ve takvim yapraklarını satmaya başlayarak bu işin temelini oturtan iki girişimciyiz. Şu anda altı kişilik bir ekiple işimizi geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyoruz.

2018 yılından bu yana Instagram ve Facebook’taki sosyal medya hesaplarımızdan E–ticaret yapıyoruz. İş hacmimizin büyümesi ve müşterilerimizden gelen geri dönüşlere istinaden 4 sene sonunda internet sitesi kurmaya karar verdik. 2022 Eylül ayı itibariyle de arsivdenhediyeler.com internet sitemizi açmış olduk.

Her birey özeldir ve herkes zaman geçtikçe biraz daha özel hediyeler ister. Gazete ve takvim yaprağı fikrimiz kişileri nostaljik bir yolculuğa çıkarırken, “özel hediye” kavramından yola çıkarak diğer internet sitemiz olan gokyuzun.com’u 2019 yılında kurduk. Gokyuzun.com, Avrupa Uzay Ajansı’nın veritabanının kullanıldığı, kişiye özel yıldız haritaların tasarlanabildiği dinamik bir sitedir.

Sosyal medya hesaplarımız ve internet sitelerimiz üzerinden kişiye özel hediyeler sunarak insanları mutlu etmek en büyük vizyonumuzdur. İnsanları biraz olsun geçmişe götürüp yüzlerinde bir tebessüme sebep olabiliyorsak ne mutlu bizlere...

Sıkça Sorulan Sorular